Зустріч із майбутніми студентами

Вибір професії - складне і відповідальне завдання, яке постає перед кожним старшокласником та абітурієнтом. Складність полягає у недостатній кількості інформації та знань про різноманітний світ професій, про те, які існують вимоги до тої чи іншої спеціальності. У рамках профорієнтаційних заходів, які організовує Інститут фізико-технічних та комп'ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, координатор з профорієнтаційної роботи інституту - Ігор Фесів зі своїм колегою Андрієм Негричом відвідали провідні навчальні заклади Заліщицького та Заставнівського районів. Викладачі університету висловлюють вдячність директорам закладів за увагу і допомогу. Важливими є результати таких зустрічей - під час вступної кампанії 2017 року на державну форму навчання в ІФТКН вступило 287 випускників ЗНЗ.