Зустріч з представником університету міста Оулу (Фінляндія), професором Ігорем Меглінським.

В період з 26 по 28 жовтня 2015 року в рамках міжнародного співробітництва в інституті фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету відбулась зустріч між представником університету міста Оулу (Фінляндія), професором Ігорем Меглінським та представниками нашого університету. Метою цієї зустрічі було заключення ряду договорів по міжнародному співробітництву. Зокрема, по створенню інтернаціонального консорціуму для участі в міжнародній грантовій програмі “Горизонт 2020” та обговорено можливість участі науковців нашого університету в грантових програмах Академії наук Фінляндії. Також були досягнуті домовленості про можливість навчання студентів старших курсів нашого університету (з подальшим отриманням дипломів) в університеті м. Оулу.

В рамках цієї зустрічі професором Ігорем Меглінським була проведена лекція для студентів нашого університету за підтримки Міжнародного товариства інженерів-оптиків (SPIE, США).