Інститут фізико-технічних та комп'ютерних наук Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича

1-й тур Всеукраїнської та 39-ї Міжнародної студентської олімпіади з програмування (2013/2014)

Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 22.01.2014 року № 56 “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у 2014 році” 26 квітня 2014 року на базі Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича  І етап (обласний) Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

Голова оргкомітет з проведення І етапу (обласного)  – Ушенко Олександр Григорович, доктор фіз.-мат. наук, проф., проректор з наукової роботи Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

Відповідальний за проведення – Лазорик Василь Васильович, канд. фіз.-мат. наук, доцент  кафедри МПУіК  Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. e-mail: v.lazoryk@chnu.edu.ua.

Олімпіада приводиться серед студентських команд. Команди складається з трьох чоловік та тренера(викладача). Для участі в олімпіаді командам необхідно заповнити реєстраційну форму та зареєструватися на сайті http://icpc.baylor.edu/, а потім на Всеукраїнському сайті http://icpc.org.ua/.

Реєстраційну форму надіслати за адресою: v.lazoryk@chnu.edu.ua
Приклад реєстраційної форми в додатку.
Інструкція реєстрації на сайті http://icpc.baylor.edu в додатку.

Кращі команди області отримують право участі у ІІ етапі Олімпіади (1/4 фіналу першості світу).
За додатковою інформацією можна звертатись до відповідального секретаря олімпіади доцента кафедри МПУіК ФКН ЧНУ Лазорика Василя Васильовича.
Е-mail : v.lazoryk@chnu.edu.ua

 

Додаткова інформація:

  • Програма 1-го туру Всеукраїнської та 39-ї Міжнародної студентської олімпіади з програмування у 2013/2014 навчальному році >>Детальніше>>
  • ІНСТРУКЦІЯ З ПЕРЕГЛЯДУ СТАНУ РЕЄСТРАЦІЇ КОМАНД НА ЗМАГАННЯ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ    >>Детальніше>>