Салон-друкарня Пластикард (працевлаштування фахівців)

Салон-друкарня Пластикард запрошує висококваліфікованих фахівців на наступні вакансії (на конкурсній основі):

1. Оператор друкарського обладнання.
Вимоги:  знання  CorelDraw, знання 1С, базові знання поліграфічних процесів, навики системного адміністрування комп’ютерних мереж, навики та досвід технічного обслуговування принтерів та комп’ютерів.

2. Менеджер по роботі з клієнтами.
Вимоги: знання маркетингу та менеджменту, навики управління, базові знання  CorelDraw, знання 1С, базові знання поліграфічних процесів.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Конкурсний відбір, можливість стажування, офіційне працевлаштування, висока заробітна плата з індивідуальними підходом, стажування за кордоном по результатам річної роботи.

Наталія Богданівна Лазебник, Директор «Пластикард»
Тел. 050 145 0 111