Вітаємо студентів кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки

З 23 по 25 квітня 2019 року в стінах Харківського Національного університету радіоелектроніки відбулася підсумкова науково-практична конференція II-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком "Радіотехніка". У фінальній частині пройшовши конкурсний відбір приймали участь студенти провідних вузів України серед яких були і студенти нашого Університету. Рішенням журі студентам кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Хобзею Миколі та Апостолюку Михайлу (наукові керівники – Вовчук Дмитро Анатолійович та Верига Андрій Дмитрович) було присуджено 2-ге місце за роботу на тему "Модифікація антени з використанням структури із паралельних провідників".