Кафедра комп'ютерних наук

BukScienceDays. Spring-2017

Цікавий захід відбувся 19 травня на площі Філармонії в Чернівцях - BukScienceDays. Spring-2017. Це унікальний формат популяризації наукових досягнень та знань в цілому, де науковці, студенти, школярі можуть спілкуватися один з одним й тим самим долучатися до останніх подій у сучасному інтелектуальному світі.

Кафедра комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, дякуючи організаторам заходу - ГО “Quadrivium”, “Мережі молодих науковців в світі”, ЧМГО “Фонд Буковина інноваційна”, “Cluster bit”, змогла долучитися до нього і представити останні досягнення у сфері комп’ютерних наук, а також свій головний продукт - талановитих студентів!

Адже комп’ютерні науки - це не тільки написання сайтів і програм, хоча й ця справа вимагає високої кваліфікації розробника, а й закладення певної "інтелектуальної", "наукової" складової у свої продукти, що робить їх нетривіальними й унікальними.

Наші студенти представили свої розробки (робот-системи, ігри, веб-додатки для різних платформ), зокрема:

Опаєць Владислав, Кухта Віктор, Кравчук Михайло

• Alexa – це робот-система довірчого управління, яка аналізуючи і вибираючи кращі інвестиційні пропозиції на ринку, керує довірчим капіталом інвесторів.
  • ba100 – веб-сервіс, що надає онлайн-майданчики для оголошень про продаж вживаних товарів.
  • OriginalPapersOnly.com, MacWriters.com, AdminWriting.com – це три сайти одного великого проекту, з допомогою яких користувач може швидко отримати допомогу з написанням, домашнього завдання, резюме та інших подібних типів завдань; автори текстів – заробити гроші допомагаючи іншим користувачам вирішити їхні завдання; адміністратор проекту – зручно керувати процесом від початку створення нового замовлення до отримання готової роботи.

Томюк Георгій, Погурський Денис

• Назва гри: Dragonforged Clicker

Платформа: Android OS, РС
Жанр: Arcade
Посилання на PlayMarket: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Dra..

• Назва гри: Run Lumberjack RUN! (alpha_title)

Платформа: Android OS, РС
Жанр: Arcade
Посилання на відео (прототип): https://www.youtube.com/watch?v=gxKZkj1oi00&index..

Руснак Дмитро

• wh-develop.com – сайт компанії зі створення веб сайтів.