Інститут фізико-технічних та комп'ютерних наук Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича

Кафедра комп'ютерних наук

Зустріч представників ІТ-компанії "SoftServe" із студентами кафери комп'ютерних наук

2 березня 2017 року відбулася зустріч представників відомої в Чернівцях, Україні та за її межами ІТ-компанією SoftServe зі студентами кафедри комп’ютерних наук Чернівецького національного університету Імені Юрія Федьковича. Представники компанії наголосили на тому, що в сучасному світі успіх будь-якої компанії залежить від висококваліфікованих фахівців, які там працюють. Саме тому, важливим завданням є пошук таких фахівців.

Під час цікавого спілкування з представниками компанії студенти задавали багато запитань, що стосувалися профілю компанії, завдань, які доведеться вирішувати. Найбільш цікаві запитання були відмічені подарунками від SoftServe' у. 

Кафедра комп’ютерних наук, яка увійшла до складу відділу комп’ютерних технологій Чернівецького національного університету, завжди готувала фахівців, що здатні адаптуватися до будь-яких завдань в ІТ-сфері. Випускники кафедри працюють у багатьох ІТ-компаніях, у тому числі й у SoftServe. Головне завдання, яке постало перед кафедрою – це оптимізація навчання з метою підготовки студентів до роботи у таких компаніях.

Нова спеціалізація "Інтелектуальний аналіз даних в комп’ютерних інформаційних системах" покликана до підготовки таких фахівців, які були б спроможні вільно працювати у різних проектах аналітиком, автоматизатором, тестером, програмістом, тощо.