Інститут фізико-технічних та комп'ютерних наук Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича

Кафедра комп'ютерних наук

Нова спеціалізація - "Комп'ютерна графіка та мультимедіа" на кафедрі комп'ютерних наук для магістрів спеціальності 122 "Комп'ютерні науки"

 
Вказана спеціалізація відкрита у співдружності з кафедрою оптики та видавничо-поліграфічної справи та Люблінською політехнікою (Польша). 
 
Магістр в області комп'ютерної графіки та мультимедіа — це ступінь, яка присуджується після навчання за програмою, спрямованою на надання знань, необхідних для створення, редагування або зміни комп'ютерних зображень для різних візуальних медіа-платформ з використанням сучасних комп'ютерних технологій.
 
Можливостями кар'єрного росту для фахівців, які отримали диплом магістра в даній сфері, можуть бути робочі місця в рекламних або мультимедійних агентствах, IT-компаніях, агентствах електронного маркетингу, IT-відділах підприємств різних галузей та електронному бізнесі. Вони можуть працювати в якості фахівців комп'ютерної графіки, дизайнерів інтернет-порталів, архітекторів мультимедійних рішень.
 
Ви маєте можливість отримати подвійний диплом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Люблінської політехніки з можливим (якщо Ви забажаєте) працевлаштуванням в Польщі. Наразі є 6 місць навчання за контрактом.
 
Чекаємо на Вас!