Інститут фізико-технічних та комп'ютерних наук Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича

Кафедра комп'ютерних наук

Перемога у конкурсі студентських ініціатив

Нещодавно відбувся конкурс студентських ініціатив ЧНУ з метою заохочення студентів університету до громадської активності та проектної діяльності, спрямованої на покращення навчальних, інфраструктурних, мистецько-культурних та побутових умов для студентів університету. Проектом-переможцем вважається той, який посів найвищу позицію серед поданих на Конкурс проектів і набрав не менш, ніж 200 голосів.

Проектна група, яка є автором проекту-переможця, отримує 10 000 грн від представників соціальної мережі inRating на реалізацію проекту. У запеклій боротьбі одержав перемогу проект «Кіно просто неба», ідею якого запропонували студенти нашої кафедри: Бурчинська Олександра (244), Буковецька Доріс (244), Андрух Анастасія (244), Алімонов Дмитро (444 ск). Метою проекту є популяризація факультету/інституту шляхом проведення конкурсу відео-робіт.

Крім того, надання молоді можливості провести цікаве та корисне дозвілля. План заходу: демонстрація конкурсних робіт, перегляд фільму(під час якого буде проведено онлайн-голосування), церемонія нагородження переможців. Команда, що займається реалізацією проекту, створила телеграм-канал (посилання нижче), у якому проводяться опитування стосовно майбутнього заходу. Подія відбудеться 30.05 о 18:30 на території центрального корпусу. https://t.me/kino_prosto_neba