Кафедра комп'ютерних наук

Новини та офіційна інформація

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ,

17 листопада об 11-00

(8 корпус ЧНУ(вул. Рівненьска 14), 114 аудиторія)

розпочинає діяльність безкоштовна ІТ-академія на базі кафедри комп'ютерних наук!

Починає роботу ІТ-академія на базі кафедри комп'ютерних наук!!!

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до цікавого світу ІТ-технологій. Під час навчання в академії ви спробуєте власні сили у повному циклі створенні власного web-ресурсу та дізнаєтесь багато цікавого про технології майбутнього - штучний інтелект та приклади його використання! Це буде корисним для вибору Вашої майбутньої професії.

Перше заняття відбудеться 17.11.2018 року об 11.00. Місце проведення: вул. Рівненська 14, корпус №8, ауд. 117(114). Приходьте разом із батьками та друзями!!! Заняття проводяться щосуботи (дивися графік проведення нижче). Графік гнучкий, тобто може змінюватися залежно від побажань студентів та з метою покращення сприйняття інформації (нові теми, час проведення й т.і.).

Довідки за тел. 0990732990 (Ушенко Юрій Олександрович).

ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ

День відкритих дверей: