Інститут фізико-технічних та комп'ютерних наук Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича

Кафедра комп'ютерних наук

Новини та офіційна інформація

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ

 Кафедра комп'ютерних наук Інституту фізико-технічних та комп'ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича оголошує набір в бакалаврат (4 роки навчання) та магістратуру (1,5 років навчання) на 2018-2019 навчальний рік!!!

http://ptcsi.chnu.edu.ua/…/kafedra-kompiutern…/spetsialnosti

Спеціальність: 122 – комп'ютерні науки

Спеціалізація: інтелектуальний аналіз даних в комп’ютерних інформаційних системах

Бакалаври з комп’ютерних наук можуть провадити свою професійну діяльність як фахівці з розробки математичного, інформаційного та програмного забезпечення інформаційних систем, у галузі інформаційних технологій, а також адміністратора баз даних і систем. Спектр працевлаштування дуже широкий. Лише згідно з Національним класифікатором професій ДК 003:2010, випускники можуть працювати за професіями:

2131.2 Адміністратор бази даних;
2131.2 Адміністратор даних;
2131.2 Адміністратор доступу;
2131.2 Адміністратор системи;
2131.2 Інженер з програмного забезпечення комп'ютерів;
2132.2 Інженер-програміст;
2132.2 Програміст (база даних);
2132.2 Програміст прикладний;
2139.2 Інженер із застосування комп'ютерів;
3121.2 Фахівець з інформаційних технологі;
3121.2 Фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення;
3121.2 Фахівець з розробки комп'ютерних програм.

Магістр з комп’ютерних наук за новітньою спеціалізацією "Інтелектуальний аналіз даних в комп’ютерних інформаційних системах" – це висококваліфікований фахівець у сфері систематизованого і упорядкованого підходу до аналізу, проектування, програмування, експлуатації і супроводу комп’ютерних інтелектуальних інформаційних систем. Додатково до посад, які перелічено для бакалаврів з комп'ютерних наук, магістри можуть займати, зокрема, такі посади:

- аналітик комп’ютерних систем (аналітик бізнес-процесів);
- аналітик комп’ютерного банку даних та знань;
- системний програміст;
- керівник IT проекту/групи (Team leader);
- інженер служби гарантії якості програмного забезпечення;
- системний архітектор;
- ІТ-інженер;
- інженер із захисту інформації (Security assesment engineer);
- ІТ-директор компанії чи ІТ-керівник підрозділу (IT-director);
- ІТ-спеціаліст;
- тестувальник/інженер служби гарантії якості програмного -
забезпечення (Quality Assurance Engineer);
- системний інтегратор;
- системний архітектор;

Колектив кафедри комп’ютерних наук складається з молодих талановитих педагогів-науковців, які вдало поєднують викладання комп’ютерних дисциплін з новітніми науковими розробками в цій галузі, працюючи з колегами фізиками, оптиками, інженерами, матеріалознавцями. Дані зусилля вивело колектив кафедри комп’ютерних наук на 46 місце серед 700 наукових колективів серед усіх університетів України.

За результатами рейтингового оцінювання роботи кафедр Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (за період роботи 2015-2017 року) кафедра комп'ютерних наук потрапила у трійку кращих кафедр університету

ЧЕКАЄМО МОЛОДИХ ТАЛАНОВИТИХ АБІТУРІЄНТІВ!!!


Нова спеціалізація - "Комп'ютерна графіка та мультимедіа" на кафедрі комп'ютерних наук для магістрів спеціальності 122 "Комп'ютерні науки". Вказана спеціалізація відкрита у співдружності з кафедрою оптики та видавничо-поліграфічної справи та Люблінською політехнікою (Польша). 
 
Магістр в області комп'ютерної графіки та мультимедіа — це ступінь, яка присуджується після навчання за програмою, спрямованою на надання знань, необхідних для створення, редагування або зміни комп'ютерних зображень для різних візуальних медіа-платформ з використанням сучасних комп'ютерних технологій.
 
Можливостями кар'єрного росту для фахівців, які отримали диплом магістра в даній сфері, можуть бути робочі місця в рекламних або мультимедійних агентствах, IT-компаніях, агентствах електронного маркетингу, IT-відділах підприємств різних галузей та електронному бізнесі. Вони можуть працювати в якості фахівців комп'ютерної графіки, дизайнерів інтернет-порталів, архітекторів мультимедійних рішень.
 
Ви маєте можливість отримати подвійний диплом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Люблінської політехніки з можливим (якщо Ви забажаєте) працевлаштуванням в Польщі. Наразі є 6 місць навчання за контрактом.
 

ХРОНІКИ АКАДЕМІЇ


 

ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД ТА СТУДЕНТИ КАФЕДРИ КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

вітають завідувача кафедри комп'ютерних наук, доктора фізико-математичних наук Юрія Олександровича Ушенка з новим досягненням в академічній кар’єрі – присудженням вченого звання професора! 

Нехай попереду у Вас буде ще багато плідних і натхненних років, не вичерпується й росте повага до Вас колег, друзів, студентів! Бажаємо Вам наснаги, подальших наукових звершень та успіхів, безлічі нових професійних ідей і здобутків! Хай віра й оптимізм супроводжують Вас у будь-яких починаннях!


 

IT-академія SoftServe проводить набір на курси

Quality Control

(31/10/2017 - 28/12/2017)

     

 JAVA

(20/11/2017 - 22/02/2018)

      

 ATQC

(11/12/2017 - 14/03/2018)

      

 


 

НОВИНИ

 

 

ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ

   

День відкритих дверей:

щочетверга 

 

Місце проведення: 
м. Чернівці, вул. Рівненська, 14
кімн. 115 (корпус №8)

 

Контактні дані:
зав. кафедри Ушенко Юрій Олександрович
(099) 073-29-90;
Ковальчук Мирослав Любомирович
(097) 537-75-57.

 

 

 МИ В СОЦМЕРЕЖАХ: