Кафедра комп'ютерних наук

Новини та офіційна інформація

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ

Кафедра комп'ютерних наук Інституту фізико-технічних та комп'ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича оголошує набір в бакалаврат (4 роки навчання) та магістратуру (1,5 років навчання) на 2018-2019 навчальний рік!!!

Спеціальність: 122 – комп'ютерні науки

Спеціалізація: інтелектуальний аналіз даних в комп’ютерних інформаційних системах

Бакалаври з комп’ютерних наук можуть провадити свою професійну діяльність як фахівці з розробки математичного, інформаційного та програмного забезпечення інформаційних систем, у галузі інформаційних технологій, а також адміністратора баз даних і систем. Спектр працевлаштування дуже широкий. Лише згідно з Національним класифікатором професій ДК 003:2010, випускники можуть працювати за професіями:

2131.2 Адміністратор бази даних;
2131.2 Адміністратор даних;
2131.2 Адміністратор доступу;
2131.2 Адміністратор системи;
2131.2 Інженер з програмного забезпечення комп'ютерів;
2132.2 Інженер-програміст;
2132.2 Програміст (база даних);
2132.2 Програміст прикладний;
2139.2 Інженер із застосування комп'ютерів;
3121.2 Фахівець з інформаційних технологі;
3121.2 Фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення;
3121.2 Фахівець з розробки комп'ютерних програм.

Магістр з комп’ютерних наук за новітньою спеціалізацією "Інтелектуальний аналіз даних в комп’ютерних інформаційних системах" – це висококваліфікований фахівець у сфері систематизованого і упорядкованого підходу до аналізу, проектування, програмування, експлуатації і супроводу комп’ютерних інтелектуальних інформаційних систем. Додатково до посад, які перелічено для бакалаврів з комп'ютерних наук, магістри можуть займати, зокрема, такі посади:

- аналітик комп’ютерних систем (аналітик бізнес-процесів);
- аналітик комп’ютерного банку даних та знань;
- системний програміст;
- керівник IT проекту/групи (Team leader);
- інженер служби гарантії якості програмного забезпечення;
- системний архітектор;
- ІТ-інженер;
- інженер із захисту інформації (Security assesment engineer);
- ІТ-директор компанії чи ІТ-керівник підрозділу (IT-director);
- ІТ-спеціаліст;
- тестувальник/інженер служби гарантії якості програмного -
забезпечення (Quality Assurance Engineer);
- системний інтегратор;
- системний архітектор;

Колектив кафедри комп’ютерних наук складається з молодих талановитих педагогів-науковців, які вдало поєднують викладання комп’ютерних дисциплін з новітніми науковими розробками в цій галузі, працюючи з колегами фізиками, оптиками, інженерами, матеріалознавцями. Дані зусилля вивело колектив кафедри комп’ютерних наук на 46 місце серед 700 наукових колективів серед усіх університетів України.

ЧЕКАЄМО МОЛОДИХ ТАЛАНОВИТИХ АБІТУРІЄНТІВ!!!

Нова спеціалізація - "Комп'ютерна графіка та мультимедіа" на кафедрі комп'ютерних наук для магістрів спеціальності 122 "Комп'ютерні науки". Вказана спеціалізація відкрита у співдружності з кафедрою оптики та видавничо-поліграфічної справи та Люблінською політехнікою (Польша).

Магістр в області комп'ютерної графіки та мультимедіа — це ступінь, яка присуджується після навчання за програмою, спрямованою на надання знань, необхідних для створення, редагування або зміни комп'ютерних зображень для різних візуальних медіа-платформ з використанням сучасних комп'ютерних технологій.

Можливостями кар'єрного росту для фахівців, які отримали диплом магістра в даній сфері, можуть бути робочі місця в рекламних або мультимедійних агентствах, IT-компаніях, агентствах електронного маркетингу, IT-відділах підприємств різних галузей та електронному бізнесі. Вони можуть працювати в якості фахівців комп'ютерної графіки, дизайнерів інтернет-порталів, архітекторів мультимедійних рішень.

Ви маєте можливість отримати подвійний диплом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Люблінської політехніки з можливим (якщо Ви забажаєте) працевлаштуванням в Польщі. Наразі є 6 місць навчання за контрактом.

ХРОНІКИ АКАДЕМІЇ

ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД ТА СТУДЕНТИ КАФЕДРИ КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

вітають завідувача кафедри комп'ютерних наук, доктора фізико-математичних наук Юрія Олександровича Ушенка з новим досягненням в академічній кар’єрі – присудженням вченого звання професора!

Нехай попереду у Вас буде ще багато плідних і натхненних років, не вичерпується й росте повага до Вас колег, друзів, студентів! Бажаємо Вам наснаги, подальших наукових звершень та успіхів, безлічі нових професійних ідей і здобутків! Хай віра й оптимізм супроводжують Вас у будь-яких починаннях!

IT-академія SoftServe проводить набір на курси

Quality Control

(31/10/2017 - 28/12/2017)