Захоплююча лекція від завідуючого кафедри кореляційної оптики, професора Петра Петровича Максимяка!

У вівторок 22 листопада у ауд. Б310 9 корпусу, на засіданні студентських відділень міжнародних товариств SPIE та OPTICA професором Петром Петровичом Максимяком  було прочитано захоплюючу лекцію на тему “Наукові дослідження на кафедрі кореляційної оптики”.

Студенти мали змогу дізнатись про основні наукові напрямки, за якими ведуться дослідження на кафедрі, а саме: “РОЗРОБКА МЕТОДІВ КОРЕЛОМЕТРІЇ ОПТИЧНИХ ПОЛІВ”, “СИНГУЛЯРНА ОПТИКА”, “МЕТОДИ ГОЛОГРАФІЧНОЇ, КОРЕЛЯЦІЙНОЇ І СИНГУЛЯРНОЇ ОПТИКИ В ІНФОРМАЦІЙНІЙ ТЕХНІЦІ ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЯХ”, “ЛАЗЕРНА ПОЛЯРИМЕТРІЯ ТА СПЕКТРОФОТОМЕТРІЯ БІОТКАНИН”. Цікаво було ознайомитись з основними науковими здобутками та прикладними розробками кафедри – від методів контролю шорсткості поверхонь, діагностики структури оптичних полів, до маніпулювання рухом та дослідженням властивостей мікро- та наночастинок, аномального поглинання графену, дослідженням рідких кристалів та оптичного контролю процесу гідратації цементного розчину. Всі присутні були приємно вражені від значного обсягу цікавої та корисної інформації. Бажаємо подальших успіхів та запрошуємо всіх бажаючих активно долучатися до діяльності студентських відділень SPIE та OPTICA!