Відділення оптичного товариства інженерів-оптиків SPIE

Студентське відділення Міжнародного товариства оптики і фотоніки SPIE

Досі думаєте, що наука – це лише нудні формули та надточні розрахунки? Тоді ви ще не чули про  наукові товариства нашого інституту. Саме студенти є тією рушійною силою, що  змінює світ та розширює горизонти. Будемо раді бачити і вас  у лавах молодих науковців, адже наука – це круто!

Про Міжнародне відділення SPIE

SPIE, міжнародне товариство оптики та фотоніки, було засновано в 1955 році для розвитку світлових технологій.

На сьогоднішній день налічує 255 000 учасників з 183 країн і являє собою некомерційне товариство, яке поширює нові технології за допомогою міждисциплінарного обміну інформацією, безперервної освіти, публікацій, патентних прецедентів, а також кар’єрного та професійного роста.

SPIE щорічно організовує та спонсорує близько 25 найбільших технічних форумів, виставок та навчальних програм в Північній Америці, Європі, Азії та південній частині Тихого океану, де бере участь більше 35000 учнів, інженерів та підприємців, які  демонструють останні інновації в широкому спектрі технологій.

SPIE видає цифрову бібліотеку SPIE, найбільшу в світі колекцію прикладних досліджень в областях оптики та фотоніки, що містить більше 500 000 статей з журналів SPIE, матеріалів конференцій та презентацій, а також електронні книги. Дослідження охоплюють дослідження в галузі оптики і фотоніки, біомедицини, зв’язку, датчиків, оборони та безпеки, виробництва, електроніки, візуалізації і т.д.

У 2019 році SPIE надав більше 5,6 мільйонів доларів у підтримку співтовариств, включаючи стипендії та нагороди, інформаційно-пропагандистські програми, гранти на поїздки, державну політику та освітні ресурси.

Членство включає програми стипендій (scholarship) і з 1955 року SPIE надало грантові програми більше ніж 15000 на індивідуальні наукові дослідження.

Студентські товариства SPIE пропонують можливості для набуття навичок лідерства, спілкування та навичок дистанційної  освіти. Вони допомагають вам спілкуватися з іншими на місцях та визначати свої кар’єрний шлях, слугуючи платформою для організації людей та їх ідей.

На сьогоднішні день товариство SPIE налічує понад 300 студентських товариств по всьому світу, що, в свою чергу, надає доступ до участі в різного роду наукових форумах, які проводяться під егідою Міжнародного товариства з оптики і фотоніки SPIE, брати участь в грантових програмах, відвідувати щорічні зібрання лідерів студентських товариств, які проводять на базі конференції Optics and Photonics в м. Сан Дієго, США.

 Можливості для студентів

Міжнародне товариство SPIE щорічно надає наступні переваги для дійсних членів студентських товариств:

Індивідуальні переваги

 • Гранти на поїздки (участь в конференціях)
 • Індивідуальні гранти (Individual Scholarship)
 • Користування наукової електронною бібліотекою (SPIE Digital Library)

Колективні переваги

 • Щорічний грант на діяльність відділення (Activity Grant)
 • Грант для участі в щорічному зібранні лідерів студентських товариств (Officer Travel Grant)
 • Грант для запрошення лектора (Visiting Lecturer Program)

Більше інформації за посиланням: https://spie.org/membership/exploremembership/students

Дійсні члени студентського товариства

 1. Dmytro Akrishora
 2. Ihor Bodianchuk
 3. Yevgeny Gligor
 4. Viacheslav Hantiuk
 5. Roman Ivanskyi
 6. Anatoliy Kondriuk
 7. Roman Kvach
 8. Ivan Mikirin
 9. Diana Prodan
 10. Andrii Riazantsev
 11. Anton Ryabyi
 12. Vladyslav Tkachuk

Офіційна сторінка студентського товариства:

https://spie.org/membership/student-services/student-chapters/student-chapter?chapter_id=990075