Студенту

Студентське життя – особливий період для кожної людини. Його не випадково називають найкращим у житті. Він не обмежується парами, однокурсниками і гуртожитком. Це щось набагато більше. Цілий світ, який допомагає сформувати особистість. Завдяки рокам, проведеними в Університеті, кожен має нагоду стати тим, ким він завжди мріяв, займатися тим, до чого найбільше лежить душа.
Інститут з перших днів стає рідним. Навчання тут дарує багаж знань, неймовірну кількість приємних спогадів про студентське життя, чудові знайомства та нескінченні можливості для самореалізації.
Тут працюють всесвітньовідомі науковці, всі викладачі – професіонали своєї справи, які вміють не просто пояснити матеріал, а й зацікавити та привити любов до предмету. Окрім цього, вони дуже доброзичливі, приємні, лояльні та відкриті.
Ще одним вагомим аргументом є активне студентське життя. Студентське самоврядування регулярно проводить різноманітні заходи, щоб зробити дозвілля студенства яскравим та незабутнім. Зокрема, посвяти для першокурсників, дні відділів, вечори настільних ігор, безліч спортивних заходів, де, навіть, студенти мають змогу позмагатися з викладачами за першість у футболі, а також заходи соціального характеру. А ще, ми активно ведемо сторінки в соціальних мережах, де можна ближче ознайомитися з подіями із життя інституту.

Студенти ІФТКН у соціальних мережах:

Студентський парламент: ІНСТАГРАМ; ФЕЙСБУК;