№ | Тема семінару | Дата/час проведення | Місце проведення | Відповідальна особа |
1. | Технології блокчейн: основні поняття | 26.09.2019: 16:00 | 8 к. 221 ауд | Остапов С.Е. |
2. | Моделювання фізико-хімічних явищ методом клітинних автоматів | 21.11.2019: 16:00 | 8 к. 221 ауд. | Шумиляк Л.М. |
3. | Моделювання явищ самоорганізаці, самореплікації та еволюції елементарних організмів методом рухомих КА | 27.02.2020: 16:00 | 8 к. 221 ауд. | Жихаревич В.В. |
4. | Класифікація деструктивних лексем на надмалих вибірках: дослідження та розробка ПЗ | 24.04.2020: 16:00 | 8 к. 221 ауд. | Орловський О.В. |
5. | Моделювання динаміки багатоклітинних елементарних організмів методом рухомих клітинних автоматів | 21.09.2020: 16:00 | 8 к. 221 ауд. | Газдюк К.П. |
6. | Інформаційна система оцінки ризиків: постановка задачі | 23.11.2020: 16:00 | 8 к. 221 ауд. | Прохорова М.Г. |
7. | Дослідження та розробка нового методу кластеризації у складних мережах | 25.02.2021: 16:00 | 8 к. 221 ауд. | Кириченко О.Л. |
8. | Блоковий шифр на основі тривимірних КА | 29.04.2021: 16:00 | 8 к. 221 ауд. | Остапов С.Е. |
9. | Як захистити PhD дисертацію сьогодні | 28.09.2021: 16:00 | 8 к. 221 ауд. | Газдюк К.П. |
10. | Інформаційна технологія класифікації деструктивних повідомлень: нові методи. | 30.11.2021:14:40 | 8 к. 221 ауд. | Орловський О.В. |
№ | Тема семінару | Дата/час проведення | Місце проведення | Відповідальна особа |
1. | Комп’ютерне моделювання температурних ефектів на поверхні напівпровідників A2B6 під дією лазерного випромінювання | 13.03.2020 13.00 | к.8, 115 ауд. | Галочкін О.В. |
2. | Метод МГУА та його використання в науках про життя | 23.12.2019 13.00 | к.8, 114 ауд. | Ушенко Ю.О. |
3. | Вейвлет-аналіз медичних зображень в задачах диференціації | 20.01.2020 13.00 | к.8, 114 ауд. | Ушенко Ю.О. |
4. | Методи 3D цифрової голографічної обробки зображень | 20.04.2020 13.00 | к.8, 114 ауд. | Ушенко Ю.О. |
5. | Фрактальний аналіз 3D структури цифрових голографічних зображень | 18.05.2020 13.00 | к.8, 114 ауд. | Томка Ю.Я. |
6. | Фур’є аналіз структури цифрових голографічних зображень | 15.06.2020 13.00 | к.8, 114 ауд. | Томка Ю.Я. |
7. | Створення ГІС нового покоління на основі алгоритмів машинного навчання | 22.10.2019 13.00 | к.8, 115 ауд. | Талах М.В. |
8. | Механізми компенсації недостатньої кількості даних при побудові інтелектуальних інформаційних систем | 11.02.2020 13.00 | к.8, 115 ауд. | Талах М.В. |
9. | Structural equation modeling, як перспективний підхід до моделювання систем | 24.12.2019 13.00 | к.8, 115 ауд. | Талах М.В. |
10. | Стійкість систем автоматичного регулювання | 11.02.2020 13.00 | к.8, 115 ауд. | Довгунь А.Я. |
11. | Особливості побудови та застосування нейронних мереж | 15.04.2020 13.00 | к.8, 115 ауд. | Ковальчук М.Л. |
12. | Використання апарату згорткових нейронних мереж у задачах розпізнавання зображень на основі бібліотеки машинного навчання Tensorflow | 24.03.2021 13.00 | к.8, 115 ауд. | Томка Ю.Я. |
13. | NET CORE 3.0 у задачах крос-платформної розробки | 19.11.2021 13.00 | к.8, 115 ауд. | Томка Ю.Я. |
14. | Метод інтеграції структурних відмінностей у графових моделях і його застосування для опису структур | 30.10.2021 13.00 | к.8, 115 ауд. | Яцько М.В. |
№ | Тема семінару | Дата/час проведення | Місце проведення | Відповідальна особа |
1. | Крояло П.М. За темою дис. роботи | 30/10/2019 14:00 | а. 105, к.9 | Крояло П.М., Галюк С.Д. |
2. | Комарніцький А. За темою дис. роботи | 20/11/2019 14:00 | а. 105, к.9 | Комарніцький А., Галюк С.Д. |
3. | Гресь О.В. За темою дис. роботи | 11/12/2019 14:00 | а. 105, к.9 | Гресь О.В., Галюк С.Д. |
4. | Русин В.Б. Методи управління хаосом | 22/01/2020 14:00 | а. 105, к.9 | Русин В.Б., Галюк С.Д. |
5. | Саміла А.П. Апробація радіоелектронних засобів імпульсної спектроскопії шляхом експериментальних досліджень ЯКР у шаруватих напівпровідниках | 19/02/2021 14:00 | а. 105, к.9 | Саміла А.П. , Галюк С.Д. |
6. | Галюк С.Д. Періодичність ХГПВП та способи збільшення періоду повторення. | 18/03/2020 14:00 | а. 105, к.9 | Галюк С.Д.,Галюк С.Д. |
7. | Косован Г.В. Методи шифрування інформації. Оцінка якісних характеристик | 29/04/2021 14:00 | а. 105, к.9 | Косован Г.В., Галюк С.Д. |
8. | Політанський Р.Л. Застосування булевого гіперкубу для підвишення швидкодії алгоритмів визначення періоду ПВП | 20/05/2021 14:00 | а. 105, к.9 | Політанський Р.Л., Галюк С.Д. |
9. | Шпатар П.М. Детектування поодиноких фотонів в системах квантової криптографії | 10/06/2020 14:00 | а. 105, к.9 | Шпатар П.М., Галюк С.Д. |
№ | Тема семінару | Дата/час проведення | Місце проведення | Відповідальна особа |
1. | Діаграмна техніка у методі функцій Гріна для локалізованих квазічастинок, взаємодіючих із фононами багатьох гілок | 09.10.2019, 13:00 | корп. 8а, ауд. 203 | Ткач М.В. |
2. | Вплив електричного поля на енергетичний спектр електрона в напівпровідникових нанокільцях | 06.11.2019, 13:00 | корп. 8а, ауд. 203 | Ткач М.В. |
3. | Внутрішньозонні та міжзонні квантові переходи в багатошарових сферичних квантових точках, поміщених в електромагнітне поле | 04.12.2019, 13:00 | корп. 8а, ауд. 203 | Ткач М.В. |
№ | Тема семінару | Дата/час проведення | Місце проведення | Відповідальна особа |
1. | Про наближені розв’язки лінійних і нелінійних псевдодиференціальних рівнянь реакції дифузії | 24.09.2019р. 1300 | 8к. 217 ауд. | Дрінь Я.М. |
2. | Розробка інформаційної технології проведення статистично-кластерного аналізу інформації у складних мережах | 01.10.2019р. 1300 | 8к. 217 ауд. | Дрінь Я.М. |
3. | Граничні теореми для напівмарковських еволюцій | 05.11.2019р. 1300 | 8к. 217 ауд. | Дрінь Я.М. |
4. | Оптимальне керування не стаціонарним процесором термоелектричного охолодження | 03.12.2019р. 1300 | 8к. 217 ауд. | Дрінь Я.М. |
5. | Зображення розв’язків рівнянь фрактальної кінетики з часовим запізненням | 04.02.2020р. 1300 | 8к. 217 ауд. | Дрінь Я.М. |
6. | Перетворення Фур’є і його застосування в задачах обробки цифрової інформації. Частина 1 | 03.03.2020р. 1300 | 8к. 217 ауд. | Дрінь Я.М. |
7. | Перетворення Фур’є і його застосування в задачах обробки цифрової інформації. Частина 2 | 07.04.2020р. 1300 | 8к. 217 ауд. | Дрінь Я.М. |
8. | Означення дробових похідних і дробових інтегралів та їх застосування до дослідження процесів теплопровідності у фрактальних середовищах | 28.04.2021р. 1300 | 8к. 217 ауд. | Дрінь Я.М. |
9. | Дослідження стійкості стохастичних динамічних систем з усією передісторією | 05.05.2021р. 1300 | 8к. 217 ауд. | Дрінь Я.М. |
10. | Ансамблеві методи МН | 02.06.2021р. 1300 | 8к. 217 ауд. | Дрінь Я.М. |
№ | Тема семінару | Дата/час проведення | Місце проведення | Відповідальна особа |
1 | Оптимізація активних областей фотодіодних сенсорів оптичного випромінювання | 23.10.19 р. 1420 | к.9, ауд.112 | доцент Добровольський Ю.Г. |
2 | Сучасні безпровідні сенсорні мережі на основі вбудованих мікроелектронних систем. | 21.11.19 р. 1420 | к.9, ауд.112 | доцент Нічий С.В. |
3 | Аналіз фізичних параметрів при дослідженні тонких плівок і епітаксійних шарів методами атомно-силової та скануючої тунельної мікроскопії | 19.12.19 р. 1420 | к.9, ауд.112 | доцент Стребежев В.М. |
№ | Тема семінару | Дата/час проведення | Місце проведення | Відповідальна особа |
1. | Термоелектричні перетворювачі у режимах генерації електричної енергії та охолодження | 26.11.2021 15:00 | Інститут термоелектрики а.105 | Кобилянський Р.Р. |
2. | Термоелектричні прилади медичного призначення | 28.04.2021 15:00 | Інститут термоелектрики а.105 | Кобилянський Р.Р. |
№ | Тема семінару | Дата/час проведення | Місце проведення | Відповідальна особа |
1 | Оптичні властивості складних органічних сполук | 19.11.19 14.30 | 9 к, Б310 | Архелюк О.Д. |
2 | Енергетичні потоки в поліхроматичних поля | 15.12.19 14.30 | 9 к, Б310 | Мохунь І.І. |
3 | Дослідження особливостей структури світла | 20.02.20 14.30 | 9 к, Б310 | Ангельський О.В. |
4 | Реалізація засобів спектрально-поляриметричної діагностики онкологічних захворювань | 19 .03.20 14.30 | 9 к, Б310 | Єрмоленко С.Б. |
5 | Алгоритми та методи відтворення фази оптичного поля | 16.04.21 14.30 | 9 к, Б310 | Рябий П.А. |
6 | Розробка обмежувача потужності лазерного пучка | 21.05.21 14.30 | 9 к, Б310 | Максимяк П.П. |
№ | Тема семінару | Дата/час проведення | Місце проведення | Відповідальна особа |
1. | Електронні явища в планарних та наноструктурованих поверхнево-бар’єрних структурах на основі кремнію, кремнієвмісних та халькогенідних сполук | 20.12.2019 14:30 | 9 к, Б310 | Солован М. М. |
№ | Тема семінару | Дата/час проведення | Місце проведення | Відповідальна особа |
1 | Оптична бістабільність та мультистабільність різного типу кристалів, нелінійні оптичні явища в конденсованих середовищах | 19.11.19 14.30 | 9 к, Б402 | Зенкова К.Ю. |
2 | Лазерна поляриметрія фазово-неоднорідних об’єктів і середовищ | 15.12.19 14.30 | 9 к, Б402 | Ушенко О.Г. |
3 | Стокс–поляриметрія розсіюючих об’єктів органічного та неорганічного походження | 20.02.20 14.30 | 9 к, Б402 | Дуболазов О.В. |
4 | Дослідження явищ лінійного та колового дихроїзму в біомедичних структурах в ультрафіолетовій та видимій областях спектру | 19 .03.20 14.30 | 9 к, Б402 | Сахновський М.Ю. |
5 | Оптоелектронні властивості іоннотравлених поверхонь кристалів | 16.04.21 14.30 | 9 к, Б402 | Горський М.П. |
6 | Фур’є-спектроскопія | 21.05.21 14.30 | 9 к, Б402 | Бесага Р.М. |
ОГОЛОШЕННЯ
У вівторок, 13 жовтня, о 14.30 відбудеться відкритий науковий on-line семінар на тему: “Стокс-корелометрія поляризаційно-неоднорідних полів оптично-анізотропних шарів” (за матеріалами докторської дисертації).
Доповідач: Дуболазов О.В.
Посилання для доступу: https://meet.google.com/aeg–brwb–spw