Міжнародне товариство оптики та фотоніки (SPIE, USA), яке налічує більше ніж 20,000 учасників, черговий раз визнало заслуги Ангельського О.В. в роботі цього всесвітньо відомого товариства зі штаб-квартирою в США. SPIE відоме своєю просвітницькою та науковою діяльністю в світі. Надана відзнака вирізняє Ангельського О.В., як прихильника ідей цього товариства, основною метою якого є поширення знань з оптики та фотоніки у світі.
Зокрема, відзначається роль Ангельського О.В. в організації міжнародної конференції Кореляційна оптика, яка що два роки проходить на базі інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету.
Дорогий Олег,
ВІТАННЯ! Ви обрані ЧЕМПІОНОМ товариства SPIE (оптики і фотоніки) за видатні досягнення в роботі товариства у 2019 році. Така винагорода є визнанням Вашого сприяння роботи SPIE, поширення місії цього товариства та популяризації оптики і фотоніки у світі. Ми сподіваємось, що Ви будете з гордістю носити відзнаку, надану Вам, до наступної конференції SPIE, як виключне визнання заслуг перед нашим товариством.
Дякуємо за тривалу співпрацю з SPIE.
Ми не знаємо, щоби ми робили без Вашої участі в роботі товариства.
Президент SPIE, 2020
![](http://ptcsi.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/photo_2020-02-14_12-55-59-768x1024.jpg)
![](http://ptcsi.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/photo_2020-02-14_12-56-01-787x1024.jpg)