СВІТОВА ВІДЗНАКА професора О.В. Ангельського

Напередодні ДНЯ НАУКИ, що святкується  в Україні 16 травня, Оптичне товариство Америки (OSA), в особі Голови Ради редакторів цього товариства, Джосефа Мейта (Joseph N. Mait), привітало всесвітньо відомого науковця-оптика, професора, доктора фізико-математичних наук, директора інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, АНГЕЛЬСЬКОГО О.В. з цією подією та   вже вдруге відзначило його особливою відзнакою цього товариства.

У супровідному листі відзначається цінність участі О.В. Ангельського   в рецензуванні журналів OSA, що дозволяє утримати високий рівень публікацій товариства. Він та ще 1500 найактивніших рецензентів світу були удостоєні цієї відзнаки, як знані експерти своєї області науки та віддані рецензенти журналів Оптичного товариства.

«Прийміть нашу вдячність… І ми віримо  у нашу подальшу плідну співпрацю…» цими відвертими словами закінчує свій лист професор Дж. Мейт