Випуск магістрів за спеціальністю – 014.08 «Середня освіта (фізика)»

Перший місяць 2024 року запам’ятався нашим випускникам – магістрам (спеціальність – 014.08 «Середня освіта (фізика)») двома важливими подіями у їх житті – захистом магістерських робіт та врученням дипломів. На жаль, із-за повітряної тривоги, вручення дипломів відбулося у бомбосховищі, але це не зашкодило гарному настрою!
Цьогоріч, дипломні проекти присвячені наступній тематиці:
– реалізація методу проблемного навчання при вивченні властивостей рідини у шкільному курсі фізики;
– смартфон як засіб вивчення властивостей математичного і пружинного маятників;
– комп’ютерна симуляція камери Вільсона для використання у навчальному процесі;
– якісний фізичний експеримент при вивченні світлових явищ у школі.
Підводячи підсумки, голова екзаменаційної комісії кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики та методики викладання фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Войтків Галина Володимирівна відзначила актуальність тематики робіт та їх практичну направленість; сказала, що студенти продемонстрували хороший рівень підготовки, вільне володіння матеріалом, аргументовано давали відповіді на запитання, вміло вели дискусію.
Щиро вітаємо наших випускників! У добрий час до нових звершень у мирній і процвітаючій Україні!