Антонюк Світлана Володимирівна

канд. фіз.-мат. наук

доцент кафедри математичних проблем управління і кібернетики

Народилась 9 березня 1980 року в Чернівцях. У 1995 році закінчила ЗОШ №6 і вступила на математичний факультет Чернівецького державного університету імені Юрія Федьковича, який закінчила у 2000 році (спеціальність “Математика”).

У 2008 році закінчила Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, здобувши кваліфікацію “Спеціаліст з фінансів, економіст-фінансист”.

З 1999 по 2002 рік працювала в ЗОШ №11 вчителем математики, а з 2002 по 2017 рік працювала на кафедрі Теоретичної та прикладної статистики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Кандидат фізико-математичних наук (2009 р.), захистила кандидатську дисертацію на тему “Властивості розв’язків стохастичних диференціально-функціональних рівнянь з нескінченною післядією” за спеціальністю 01.05.01 – “ Теоретичні основи інформатики та кібернетики”.

На кафедрі МПУіК працює з 2017 року. Працюючи на кафедрі, викладає дисципліни: Вища математика, Аналіз даних, Протоколи і сервіси Інтернет, Технології машинного навчання, Теорія ймовірностей та математична статистика.

Автор понад 40 наукових праць.

Коло наукових інтересів: стохастичний аналіз, фінансова математика, машинне навчання.

Основні публікації:

1. Yasinsky V., Yurchenko I., Antonyk S. Comparison theorem for the solution of the stochastic functional differential equation with all prehistory // Theory of Stochastic Processes. Vol. 10(26), no.1–2, 2004, pp.214–221.
2. Антонюк С.В., Ясинський В.К. Стійкість в середньому квадратичному розв’язків систем лінійних стохастичних функціонально-диференціальних рівнянь зі всією передісторією // Теорія ймовірностей і математична статистика. – 2004. – Вип.70. – С. 157-162.
3. Королюк В.С., Ясинський В.К., Антонюк С.В. Оптимальное управление стохастическими динамическими системами со всей предысторией с пуассоновскими переключениями // Кибернетика и системный анализ. – 2004. – № 6. – С. 101-107.
4. Антонюк С.В., Малик І.В., Ясинський В.К. Математичні моделі страхової математики.- Чернівці: ЧНУ, 2011.– 204 с.
5. Дорошенко І.В., Антонюк С.В., Бодрик Н.П. Статистика.- Чернівці: Видавничий дім «Родовід», 2013. – 76 с.
6. С.В. Антонюк Стійкість розв’язку дифузійних стохастичних динамічних систем із зовнішніми збуреннями і всією передісторією / С.В. Антонюк // Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми інформатики та комп’ютерної техніки» (ПІКТ-2017, 05-08 жовтня). Праці конференції. – Чернівці: Видавничий дім «Родовід», 2017. – С. 52-54.