УКРАЇНО-КИТАЙСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЧАВ ФУНКЦІОНУВАТИ

26 грудня 2019 року, в четвер, відбулося засідання лідерів Дослідницького інституту м. Тайджоу університету Джейджанг, на якому одноголосно було підтримано ідею створення Україно-Китайського оптичного центру  та затверджено всі відповідні документи. Термін дії угоди  5 років.

Цей центр створено у відповідності з угодою, підписаною нашим Чернівецьким національним університетом та дослідницьким інститутом м. Тайджоу влітку цього року. Підкреслено, що це є ПЕРШИМ оптичним центром, утвореним з Європейською країною.

На цьому ж засіданні директору ІфТКН, професору АНГЕЛЬСЬКОМУ О.В. було вручено сертифікат уряду провінції Джейджанг про присвоєння йому звання «Видатний експерт провінції Джейджанг».

浙江省海外高层次人才引进计划

Zhejiang Overseas High-level Talent Introduction Program

(Зарубіжна програма впровадження талантів високого рівня провінції Джейджанг)

浙江省特聘专家 Distinguished Expert from Zhejiang Province