ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!

Колектив кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича розділяє невимовний сум і тугу з приводу непоправної втрати завідувача кафедриПОЛІТАНСЬКОГО Леоніда Францовича15 березня 2021 року у віці 70 років перестало битися серце Леоніда Францовича Політанського – видатного українського вченого у галузі електроніки та радіотехніки, професора, доктора технічних наук, завідувача кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Почесного професора Вінницького національного технічного університету.Леонід Францович – відомий український вчений, прекрасний організатор, досвідчений педагог. За свої плідне наукове життя став автором понад 200 науково-технічних праць, монографій і навчальних посібників. Його активна наукова діяльність віртуозно поєднувалась з викладацькою роботою і керівництвом аспірантами та докторантами (під його керівництвом захищені 2 докторські та 11 кандидатських дисертацій).Професорсько-викладацький склад кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича розділяє гіркоту втрати і висловлює співчуття рідним і близьким. Вічна пам’ять про Леоніда Францовича назавжди залишиться у серцях колег.