Новий рівень досягнень наукової групи з лазерної поляриметрії та інтерферометрії Чернівецького національного університету!

Новими досягненнями закінчився минулий та розпочався новий рік в Інституті фізико-технічних та комп’ютерних наук: перше, це перемога у конкурсі “Підтримка досліджень провідних та молодих вчених”, де спільний проєкт кафедр оптики та видавничо-поліграфічної справи та кафедри комп’ютерних наук посів 32 місце серед 141 проєкту, що отримали фінансування. Варто відмітити, що цей проєкт рецензувався трьома іноземними рецензентами!!!Результати напрацювання групи на теперішній момент та робота в рамках Національного Фонду Досліджень України (проєкт 2020.02/0061) були підсумовані та втілилися у захисті докторської дисертації Александра Дуболазова та у друці двох статей у престижному виданні Nature Research (Scientific Reports) разом із міжнародними партнерами, що, без сумніву позитивно вплине на рейтинг нашого університету!