Ура! Виконуємо свої обіцянки! Сьогодні відбулося перше (позапланове😉) урочисте вручення призу переможниці конкурсу “Феєричний фізичний дослід 2020”: учениця Чернівецької гімназії №7 Медвєдєва Віра перемогла у номінації “Найвдаліший дебют”.
Основна подія вручення грамот і призів відбудеться 18.06.21 о 12.00. Разом з тим чекаємо від вас, талановитих юних фізиків, відеоекспериментів для наступного конкурсу “Феєричний фізичний дослід 2021”
![](http://ptcsi.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/news-08.06.21-1-1024x768.jpg)