6 липня у Мармуровій залі Чернівецького національного університету відбулося вручення дипломів освітнього рівня бакалавр випускникам Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук.
![](http://ptcsi.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/07/image-1024x769.png)
Прощання з університетом – це урочиста та сумна подія. Час, проведений разом, у стінах інституту назавжди залишаться у пам’яті випускників, адже, теплі моменти студентського життя, цікаві пари та чудових викладачів забути не можливо.
Шановні випускники!
Перед вами відкрилися тисячі доріг, проте кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо і впевнено, а успішно розпочати професійну діяльність вам допоможуть знання, уміння та навички, отримані у стінах нашого університету. Бажаємо всім здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!
![](http://ptcsi.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/07/image-1-1024x768.png)
![](http://ptcsi.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/07/image-3-1024x769.png)
![](http://ptcsi.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/07/image-4-1024x769.png)
![](http://ptcsi.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/07/image-2-769x1024.png)
![](http://ptcsi.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/07/image-5-769x1024.png)
![](http://ptcsi.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/07/image-6-769x1024.png)