Вручення дипломів освітнього рівня бакалавр випускникам Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук

6 липня у Мармуровій залі Чернівецького національного університету відбулося вручення дипломів освітнього рівня бакалавр випускникам Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук.

Прощання з університетом – це урочиста та сумна подія. Час, проведений разом, у стінах інституту назавжди залишаться у пам’яті випускників, адже, теплі моменти студентського життя, цікаві пари та чудових викладачів забути не можливо.

Шановні випускники!

Перед вами відкрилися тисячі доріг, проте кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо і впевнено, а успішно розпочати професійну діяльність вам допоможуть знання, уміння та навички, отримані у стінах нашого університету. Бажаємо всім здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!