Юні науковці повернулись із виставки «EUROINVENT»

Кафедра програмного забезпечення комп’ютерних систем щиро вітає студентку 143В групи (спеціальність 121 – Інженерія програмного забезпечення) Оринчук Єлизавету, яка виборола срібну медаль на Європейській виставці «EUROINVENT» що проходила  11–13 травня 2023р. в румунському місті Ясси.

Єлизавета представила на виставці наукову роботу про дослідження веселки, яка поєднує фізику з комп’ютерним моделюванням, виконану під керівництвом професора кафедри термоелектрики та медичної фізики Головацького В.А.

У виставці брали участь 750 юних науковців з різних країн. Команду з України представляли призери конкурсу Малої академії наук України. Юні дослідники вибороли 13 золотих, 2 срібні медалі та 13 спеціальних нагород від міжнародних організацій. Крім того, Мала академія наук України здобула 2 командні нагороди від організаторів конкурсу «Romanian Inventors Forum»