Другий випуск бакалаврів за спеціальністю “Інформаційні системи та технології” в ЧНУ

Відбувся захист кваліфікаційних робіт освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр” за спеціальністю 126 “Інформаційні системи та технології”. Це другий випуск бакалаврів за цією спеціальністю в ЧНУ. Нинішні випускники навчалися та виконували дипломні роботи у складний для нашої країни час (спочатку епідемія ковіду, а тепер війна). Проте вже зараз деякі з випускників працюють за фахом та усі вони мають змогу продовжити навчання у магістратурі будь-якої спеціальності 12-ої галузі.
Дипломні роботи випускників – це конкретний проект, який має прикладний характер. Цьогоріч, проекти присвячені створенню інформаційних систем для інтелектуального аналізу характеристик бетонів, для прогнозування продажів товарів інтернет-магазину побутової техніки за допомогою штучних нейронних мереж, для кластеризації даних клієнтів інтернет-магазину комп’ютерної техніки, розробки мобільного додатку «Every Day». Підводячи підсумки, голова екзаменаційної комісії доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії Західноукраїнського національного університету Березький Олег Миколайович відзначив актуальність тематики робіт та їх практичну направленість.
Щиро вітаємо наших випускників! В добрий час до нових успіхів у мирній і процвітаючій Україні!