Квест для допитливих і кмітливих

У рамках програми «Наукових пікніків», які проходять під егідою БМАНУМ, 08.06.2022 викладачі нашої кафедри ІТКФ провели фізичний квест для школярів міста та області (у тому числі, і для тимчасово переміщених учнів). Учні були поділені на команди, які змагалися між собою за першість. Виконуючи завдання квесту, школярі актуалізували свої знання з фізики, проявляли винахідливість і спритність. За результатами перегонів були визначені переможці. Поряд з цим, призи отримали всі! Квест пройшов у атмосфері дружби, взаємодопомоги та коректного суперництва, учні весело провели час, а кожен із учасників зміг проявити себе. Попереду для них ще багато цікавого. Зокрема, 15.06.2022 школярі знову завітають до нас на кафедру, де знову зануряться у захоплюючий світ фізики.