Вітаємо з ювілеєм Інну Дмитрівну Яковлєву

0

Вітаємо з ювілеєм Інну Дмитрівну Яковлєву – доцента кафедри комп’ютерних систем та мереж, заступника завідувача відділу Комп’ютерних технологій з виховної роботи, голову профбюро Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук.

З чудовим ювілеєм вітаємо прекрасну та чуйну людину, талановитого організатора, науковця, педагога, професіонала своєї справи Інну Дмитрівну Яковлєву – доцента кафедри комп’ютерних систем та мереж, заступника завідувача відділу Комп’ютерних технологій з виховної роботи, голову профбюро Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук.

Колектив кафедри комп’ютерних систем та мереж Інституту фізико-технічних та  комп’ютерних наук від усього серця бажає Вам міцного здоров’я, щастя, злагоди, чудового настрою, родинного затишку, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Нехай Ваша сила, життєва енергія, творча наснага будуть гарантією великих досягнень у Вашій діяльності, а кожна розпочата справа стане ще однією сходинкою до вершин успіху.

Бажаємо Вам тільки всього хорошого, доброго, світлого, малювати яскраву картину щасливого життя, кожен день зустрічати у всій красі і з чудовим настроєм.