ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ ДЛЯ СТУДЕНТІВ «ЯК УВІЙТИ В ІТ ТА ЗНАЙТИ РОБОТУ МРІЇ»

Мрієш потрапити в ІТ, але не знаєш з чого саме почати?

14 червня (вівторок) СЕО міжнародної компанії Elogic Commerce проведе онлайн-зустріч, на якій познайомить вас із нашою компанією та розповість про безкоштовні навчальні курси в Elogic Academy, після проходження яких, найкращі студенти гарантовано будуть працевлаштовані.

Спікер Павло Охрем надасть вам корисні поради про те, як увійти в ІТ світ, розкаже про складнощі з якими стикаються студенти ІТ спеціальностей та як їх легко вирішити, а також, про e-commerce платформи, за допомою якої, ми в Elogic Commerce створюємо проекти для найбільших світових брендів.

Зустіч буде корисною для:
– студентів 1-4 курсів технічних спеціальностей.
– тих, у кого вже є базові знання із HTML, CSS, PHP, MySQL, Magento 1/2, Java, Python, C++/C# та хоче працювати в одній із кращих компаній в Західному регіоні.

Реєстрація на зустріч за посиланням:

Час зустрічі: 14 червня, о 16:00
Запрошення на зустріч буде надіслано на електронну пошту за годину до початку.

Спікер: Павло Охрем (CEO / Co-Founder @ Elogic Commerce)

Не вагайтесь, можливо саме ви станете частинкою Elogic_team !
Залишились питання? Будемо раді відповісти на них при зустрічі.