Вітаємо з ювілеєм Інну Дмитрівну Яковлєву – доцента кафедри комп’ютерних систем та мереж, заступника завідувача відділу Комп’ютерних технологій з виховної роботи, голову профбюро Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук.
З чудовим ювілеєм вітаємо прекрасну та чуйну людину, талановитого організатора, науковця, педагога, професіонала своєї справи Інну Дмитрівну Яковлєву – доцента кафедри комп’ютерних систем та мереж, заступника завідувача відділу Комп’ютерних технологій з виховної роботи, голову профбюро Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук.
Колектив кафедри комп’ютерних систем та мереж Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук від усього серця бажає Вам міцного здоров’я, щастя, злагоди, чудового настрою, родинного затишку, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Нехай Ваша сила, життєва енергія, творча наснага будуть гарантією великих досягнень у Вашій діяльності, а кожна розпочата справа стане ще однією сходинкою до вершин успіху.
Бажаємо Вам тільки всього хорошого, доброго, світлого, малювати яскраву картину щасливого життя, кожен день зустрічати у всій красі і з чудовим настроєм.
![](http://ptcsi.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/36485313_1731651543587820_7923924059337785344_n.jpg)
![](http://ptcsi.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/71970986_2450050198414614_5815351440650010624_n.jpg)
![](http://ptcsi.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/15776804_1195496063870040_5738078384378647042_o-1024x697.jpg)
![](http://ptcsi.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/82838325_2975536702532625_1881765317160468480_n-1024x768.jpg)
![](http://ptcsi.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/69776995_2390064887746479_5236508403131482112_n.jpg)