24.11.2019 відбулась зустріч студентів кафедри оптики і видавничо-поліграфічної справи з випускниками Інституту фізико-технічних так комп’ютерних наук. В ході зустрічі випускники поділились власним досвідом, можливостями працевлаштування та цікавинками роботи у галузі.
Зокрема, плідне обговорення з Тимчуком Сергієм, Кушніром Анатолієм стала гарним досвідом для студентів у майбутьному працевлаштуванні.
![](http://ptcsi.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Тимчук-1.jpg)
![](http://ptcsi.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Кушнір-1.jpg)